Úvod > Zaměstnání > Volná místa > Stavbyvedoucí / mistr

Stavbyvedoucí/mistr – Divize Čechy

OHL ŽS, a.s., Divize Čechy
hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici Stavbyvedoucí/mistr

Náplň práce:

  • řídí výstavbu stavebních objektů,
  • veškerou činnost řídí podle projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími nebo jinými opatřeními stavebního úřadu,
  • zajišťuje organizaci staveniště a řídí na něm provoz,
  • koordinuje práce podřízených, stejně tak i kapacity provádějících firem nebo činnost externích dodavatelských firem,
  • zajišťuje ekonomické i technické parametry a dohlíží na ně,
  • řídí a usměrňuje technologické a pracovní postupy výstavby,
  • zajišťuje podklady pro fakturaci, eviduje případné vícepráce, komunikuje se stavebním dozorem a investorem,
  • práce na stavbách na území ČR.

Požadujeme:

  • vzdělání stavebního směru, VŠ nebo ÚSO s praxí min. 2 roky,
  • praxe v řízení a vedení staveb výhodou,
  • pozice je vhodná pro absolventy VŠ,
  • práce na PC (MS Office – Word, Excel),
  • schopnosti řídit a koordinovat lidi, výborná komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup,
  • ŘP skupiny B.

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, SICK DAYS – dny placeného volna při krátkodobé nemoci, preventivní a zdravotní péče – onkologické prohlídky, očkování proti chřipce, možnost využití firemních rekreačních zařízení, možnost čerpání bezúročných půjček a  další

Místo výkonu práce: stavby v ČR
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

V případě, že máte o uvedenou pracovní nabídku zájem a splňujete všechny požadavky, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce paní Ireně Umlaufové na email: iumlaufova[z]ohlzs.cz. V případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

vyrobila Omega Design