Úvod > O společnosti > Naše služby

Naše služby

Pozemní stavitelství

  • Kompletní dodávky staveb
    viz kontakty (dle regionu)
  • Monolitické betonové konstrukce
    Ing. Milan Matějíček, mmatejicek[z]ohlzs.cz, 606 769 623

Vodohospodářské stavby

viz kontakty (dle regionu)

  • Kanalizace
  • Úpravy toků
  • ČOV

Podzemní stavitelství

  • Tunely a podzemní stavby

    Ing. Tomáš Just, tjust[z]ohlzs.cz, 602 576 943 

    • Nová rakouská tunelovací metoda
    • Betonáž definitivního ostění
    • Vybavení a řídící systémy
  • Štoly a kolektory

    Ing. Tomáš Just, tjust[z]ohlzs.cz, 602 576 943 

    • Klasicky ražené štoly
    • Štoly ražené pomocí zeminových štítů
    • Hloubení šachet
  • Protlaky a podvrty

    Ing. Michal Sodomka, msodomka[z]ohlzs.cz, 602 416 429 

    • Horizontální řízené vrtání (HDD)
    • Řízené protlačování
    • Ručně kopané protlaky

Silniční stavitelství

  • Výstavba konstrukcí vozovek vč. příslušných prvků a objektů
    Ing. Vladimír Zlatník, vzlatnik[z]ohlzs.cz, 602 749 178 
  • Výstavba ostatních ploch vč. příslušných prvků a objektů
    Ing. Vladimír Zlatník, vzlatnik[z]ohlzs.cz, 602 749 178
  • Pokládka živičných vozovek a povrchů
    Zbyněk Rauš, zraus[z]ohlzs.cz, 606 739 108 
  • Frézování a bourání vozovek
    Zbyněk Rauš, zraus[z]ohlzs.cz, 606 739 108 

Železniční stavitelství

Ing. Roman Veis, rveis[z]ohlzs.cz, 541 572 202 

  • Komplexní stavby a rekonstrukce, vyšší dodavatelství pro projekty – stavby železniční dráhy
  • Zavádění moderních progresivních technologií (např. pevná jízdní dráha)
  • Provozování drážní dopravy a dráhy (vlečka Brno-Slatina je vlečkou veřejně nepřístupnou)

Inženýrská železniční geodézie a kartografie

Ing. Hubert Bodejček, hbodejcek[z]ohlzs.cz, 602 595 182

Inženýrské stavby a sanace

  • Mosty + izolace

    Ing. Ondřej Doubek, odoubek[z]ohlzs.cz, 602 568 703

    • Betonové mosty
    • Ocelové mosty
    • Lávky pro pěší
    • Mostní provizoria
  • Sanace a speciální technologie

    Ing. Milan Matějíček, mmatejicek[z]ohlzs.cz, 606 769 623 

    • Stříkané betony (suchá i mokrá cesta)
    • Sanace vlhkého zdiva
    • Tlakové injektáže (cementové, polyuretanové, pryskyřicové)
    • Pískování (suchým i mokrým pískem)
    • Tryskání vysokotlakým vodním paprskem
    • Zesilování konstrukcí lepenými uhlíkovými lamelami

Technologie a zařízení

  • ZTI, vytápění, vzduchotechnika

    Ing. Miroslav Zeman, mzeman[z]ohlzs.cz, 541 574 520 

    • Instalace tepelné techniky (vnitřní), tepelné zdroje vč. horkovodů a parovodů
    • Instalace zdravotní techniky vč. rozvodu plynů
    • Vodovody, horkovody, parovody (vnější)
    • Chlazení vč. zdrojů chladu
  • Elektro
    • Realizace dodávek vč. projektů (slaboproud, měření a regulace, nízké napětí, vysoké napětí, velmi vysoké napětí)
      Roman Dostálek, rdostalek[z]ohlzs.cz, 541 574 211, 541 574 001
    • Montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, projekční činnost
      Jaroslav Hirsch, jhirsch[z]ohlzs.cz, 541574300; Ing. Petr Till, ptill[z]ohlzs.cz, 541 574 401 
    • Výroba rozvodných skříní a rozvaděčů NN a VN
      Petr Zelenka, pzelenka[z]ohlzs.cz, 541 574 800 
    • Řídící systémy
      Roman Dostálek, rdostalek[z]ohlzs.cz, 541 574 211, 541 574 001

Mechanizace a doprava

Libor Ballek, lballek[z]ohlzs.cz, 778 739 019

Nabízíme pronájem mechanizace:

 Silniční vozidla (1.1 MB, Adobe Acrobat dokument)

 Stavební stroje (1.9 MB, Adobe Acrobat dokument)

 Jeřáby (395.4 kB, Adobe Acrobat dokument)

 Ceník pro rok 2017 (43.5 kB, Adobe Acrobat dokument)

Distribuce a obchod s elektřinou

  • Distribuce elektřiny na vymezených územích trafostanic M-Palác, Heršpická 5 a 9
  • Obchod s elektřinou pro konečné odběratele v lokalitách M-Palác, Heršpická 5 a 9
    Ing. Miroslav Pivoda, mpivoda[z]ohlzs.cz, 602 561 793 
 
vyrobila Omega Design